Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń 530-334-447

telefon

Plecaki

Wybór odpowiedniego plecaka sportowego jest tak samo istotny, jak decyzja o zakupie właściwej torebki. Nie każdy model odpowie na nasze potrzeby, niektóre okażą się za duże, inne zbyt małe. W pierwszej kolejności zastanów się jak często, a przede wszystkim do czego będziesz wykorzystywać plecak. Czy ma to być torba codzienn... czytaj więcej

Wybór odpowiedniego plecaka sportowego jest tak samo istotny, jak decyzja o zakupie właściwej torebki. Nie każdy model odpowie na nasze potrzeby, niektóre okażą się za duże, inne zbyt małe. W pierwszej kolejności zastanów się jak często, a przede wszystkim do czego będziesz wykorzystywać plecak. Czy ma to być torba codzienna, do noszenia zwykłych rzeczy, książek, dokumentów, może laptopa. Czy weekendowy plecak turystyczny, który zabierzesz na jednodniowy wypad w góry? Może szukasz plecaka, który nie będzie miejski, ale z uwagi na fakt, że często przemieszczasz się rowerem powinien posiadać elementy stabilizacji?

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy szeroki wybór plecaków. Plecak Pitbull West Coast został zaprojektowany w wielu wariantach, a wszystkie łączy przede wszystkim dopasowanie do funkcji, a także wysoka jakość wykonania. Materiał z dodatkową powłoką, siatka wodoszczelna, kryte zamki i system kieszeni, które pozwolą pomieścić wszystko, czego potrzebujesz oraz ochronią przedmioty przed zniszczeniem.

Pierwsze plecaki powstały z uwagi na sportowców i ich potrzebę przenoszenia sprzętu. Współcześnie plecak spełnia więcej funkcji niż tylko pierwotną- logistyczną. To także element stroju za pośrednictwem którego możliwe jest wyróżnienie się lub dopasowanie.

Z uwagi na charakter marki, plecak Pitbull West Coast został zaprojektowany w utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wdrożone rozwiązania funkcjonalne zostały dopasowane do wymagającej grupy odbiorców jakimi są sportowcy. Liczba rzeczy, które muszą pomieścić, odzież obuwie, pojemniki, ręcznik, kosmetyczki a także przenoszenie brudnych/czystych ubrań treningowych wymusza na producencie realizację tych potrzeb konsumenckich.

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: