Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń 530-334-447

telefon

Rashguardy

Rashguard damski to specyficzna koszulka kompresyjna, będąca połączeniem szybkoschnących materiałów o wysokim wskaźniku wytrzymałości oraz elastyczności. Z tego względu, rozwiązaniem na każdy, nawet ten najbardziej wymagający trening, jest odzież typu rashguard. Pitbull Wawa to jedno z niewielu miejsc w sieci, gdzie bez pro... czytaj więcej

Rashguard damski to specyficzna koszulka kompresyjna, będąca połączeniem szybkoschnących materiałów o wysokim wskaźniku wytrzymałości oraz elastyczności. Z tego względu, rozwiązaniem na każdy, nawet ten najbardziej wymagający trening, jest odzież typu rashguard. Pitbull Wawa to jedno z niewielu miejsc w sieci, gdzie bez problemu zaopatrzysz się w te niezwykłe rozwiązanie dla każdego sportowca.

Pierwsze rashguardy dedykowane były osobom, które aktywnie uprawiały sporty wodne. Dzięki funkcji szybkiego wysychania materiał ten doskonale sprawdzał się podczas długich treningów w wodzie- nie nasiąkał i nie zwiększał swojej wagi, pomimo ścisłego przylegania do ciała nie ograniczał ruchów, co w przypadku sportów, które wymagają stałego balansowania miało kluczowe znaczenie.

Rashguard damski – konstrukcja

Wyjątkowość oraz szerokie zastosowanie rashguardów w dużej mierze opiera się na konstrukcji materiału. Włókna ułożone są naprzemiennie, dzięki czemu tworzą mikrootwory, które w dużym przybliżeniu przypominają budową klaster miodu. System otworów umożliwia podniesienie właściwości cyrkulacyjnych materiału – doskonale odprowadza wilgoć podczas treningów pozostawiając skórę suchą i ochraniając ją przed podrażaniami.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie rashguardy pochodzą z damskiej kolekcji Pitbull West Coast. Wysoka jakość materiału sprawia, że są one chętnie wybierane jako podstawowy element odzieży sportowej, zarówno podczas treningów halowych, jak i outdoorowych.

Rashguard damski Pitbull został zaprojektowany z uwagi na różną anatomię kobiecej sylwetki, do dotychczas oferowanych na rynku egzemplarzy męskich. Koszulki kompresyjne typu Rashguard, dostępne w bogatej ofercie sklepu Pitbull.Warszawa, należą do jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, przeznaczonych dla sportowców. Doskonałe wykonanie, wysoka jakość materiałów oraz zastosowane w nich technologie to coś, co z całą pewnością wyróżnia dostępny w sklepie Rashguard damski. Warszawa – sklep stacjonarny znajduje się bowiem w stolicy naszego kraju – to jedno z tych miast, w których bezpośrednio możesz zapoznać się z proponowanym przez nas asortymentem. Zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: