Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń 530-334-447

telefon

Spodnie

Poszukiwanie swojego stylu często zajmuje wiele czasu- inspirujemy się modą ulicy, tym co widzimy w telewizji, w czasopismach, w końcu innymi ludźmi. Sprawdzamy, testujemy, opiniujemy, w końcu wybieramy to, w czym czujemy się najlepiej, co wychodzi nam naturalnie, co pasuje do naszego trybu życia i jego specyfiki. W przypad... czytaj więcej

Poszukiwanie swojego stylu często zajmuje wiele czasu- inspirujemy się modą ulicy, tym co widzimy w telewizji, w czasopismach, w końcu innymi ludźmi. Sprawdzamy, testujemy, opiniujemy, w końcu wybieramy to, w czym czujemy się najlepiej, co wychodzi nam naturalnie, co pasuje do naszego trybu życia i jego specyfiki. W przypadku mody męskiej zakres bywa nieco ograniczony- skompletowanie ubioru zazwyczaj ograniczamy do trzech bazowych elementów- spodni, koszulki i odzieży wierzchniej. Koszulki alternatywnie zamieniamy z t-shirtów na koszule bardziej eleganckie lub casualowe, odzież wierzchnia to nie tylko kurtki i bluzy, to także marynarki w wielu krojach. Podobnie jest ze spodniami- w wielu przypadkach warunkują one charakter całej stylizacji oraz odpowiadają powagą na sytuację.

Spodnie Pitbull- szeroki wybór dopasowany do okazji

W naszym sklepie internetowym pitbull.warszawa.pl dopasowujemy asortyment oferty do oczekiwań naszych klientów. Sportowy charakter sklepu znacząco wpływa na specyfikę odzieży. Poza bojówkami w magazynie naszego sklepu znajdziesz dresowe spodnie Pitbull West Coast, pochodzące zawsze z bieżących katalogów producenta.

Wysoka jakość bawełny o różnej grubości, którą dopasujesz do warunków atmosferycznych pozwoli Ci na poczucie komfortu zarówno podczas spacerów, treningów, a także w zaciszu domowym, po długim dniu.

Spodnie dresowe poza sportowym charakterem coraz częściej przemycane są do stylizacji codziennych, a nawet biurowych, jeśli nie obowiązuje w nich sztywny dresscode. Warto wybrać taki model spodni, który najlepiej odpowie na nasze potrzeby.

Spośród oferowanych spodni Pitbull prezentujemy grube bawełniane dresy z wąskimi ściągaczami przy nogawkach oraz mocnym i grubym ściągaczem z dodatkową regulacją w pasie. Dobrze dopasowane pozwolą na podkreślenie sylwetki oraz swobodę, której oczekuje się po spodniach dresowych. Oferowane spodnie Pitbull znajdziesz w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego bez trudu dopasujesz je do pozostałej części garderoby.

schowaj pełen opis

Filtruj

Flaga
Kategoria
Rozmiar
Produkty w promocji
Kolor
Cena
    oddo
Twój wybór: Usuń wszystko

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach w naszym sklepie: